czwartek, 31 grudnia 2015

Takiej okazji nie mogłam przegapić ;)

Jeszcze przed Wigilią dotarła do mnie przesyłka z Naszej Księgarni. W sumie trafiłam na wyprzedaż u nich przez przypadek. Nawet już nie pamiętam czego szukałam na stronie Naszej Księgarni i rzuciła mi się w oko zakładka - wyprzedaże :D Stwierdziłam, że zajrzę. I to właśnie ciekawość doprowadziła mnie do kupna czterech książek. Nie mogłam się oprzeć bo ceny były naprawdę korzystne.

Stosik z Naszej Księgarni.

1. Jean-Jacques Sempé, René Goscinny, Rekreacje Mikołajka, Nasza Księgarnia, Warszawa, 2013.
Brakuje mi jedynie dwóch książek w tej szacie graficznej: „Mikołajek i inne chłopaki” (mam już ją na oku;)) i „Wakacje Mikołajka” (ta praktycznie nie jest osiągalna w żadnej księgarni). Cena książki to całe 15 zł.

2. Frances i Ginger Park, Życie jest słodkie, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Warszawa, 2013
Rozbroiła mnie okładka i oczywiście cena książki: 10 zł

3. Izabela Sowa, Zielone jabłuszko, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Warszawa, 2012
Była to jedyna książka z serii Babie Lato, której mi brakowało. Dzięki wyprzedaży udało się ją kupić za jedyne 10 zł.

4. Agnieszka Błotnicka, Tamtego lata nad Sekwaną, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2013
Czytałam poprzednią książkę pani Agnieszki „Koniec wiosny w Lanckoronie” i zostawiła bardzo pozytywne wrażenia. Przeczytałam również jej dwie powieści dla młodzieży: „Kiedy zegar wybije dziesiątą” i „Czarna Operacja”, przyznaję, że bardzo mnie wciągnęły.  Cena książki (jakżeby inaczej) 10 zł.

Chciałabym już zabrać się za ich czytanie ale tak jak niedawno postanowiłam, nie czytam kilku książek naraz ;) Obecnie jestem w trakcie czytania „Siedmiu życzeń” a zaraz potem zabiorę się za „Feblika”.
 
Nie ma to jak wybrać się na wyprzedaże ;)
 
 
Zdjęcia i teksty są moją własnością i nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody./ The photos and texts are my propriety and I don’t allow to copy them without my permission.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz