środa, 24 lutego 2016

Zamieszkaliśmy w okolicach Malagi - Benalmádena Costa

Od ponad dwóch tygodni mieszkamy w Hiszpanii, a dokładniej (tak jak chcieliśmy) w Andaluzji. Kawałek drogi od Kadyksu, ale całkiem blisko Malagi. Wczoraj wybrałam się na spacer aby nieco bardziej „oswoić” miasteczko ;) Jak (prawie) zawsze aparat zabrał się ze mną.

Castillo Bil-Bil. Zamek Bil-Bil.

Una de las ventanas del Castillo Bil-Bil. Jedno z okien zamku Bil-Bil.
 
El faro. Latarnia morska.
 
Mini parque. Mały park.
 
Vistas al mar. Morskie widoki.
 
Molinillos. Wiatraczki.
 
Vistas al mar. Morskie widoki.
 
Vistas desde el Paseo Marítimo. Co widać z nadmorskiej promenady.
 
Vistas desde el Paseo Marítimo. Co widać z nadmorskiej promenady.
 
Pulpito. Ośmiorniczka.
 
Jak dojrzałam tą ośmiorniczkę pomiędzy słupkami ogrodzenia na deptaku, wiedziałam, że muszę ją uwiecznić na zdjęciu :) Nie wiem ile dokładnie fotek zrobiłam ale chyba z tego wszystkiego przyciągnęłam uwagę przechodniów, do ośmiorniczki oczywiście. Odeszłam kawałek i sprawdziłam jak wyszły zdjęcia, kiedy odwróciłam się aby zrobić jeszcze jedno dodatkowe zdjęcie dwie turystki z Anglii już się jej przyglądały. A jedna z nich jak zobaczyła, że wracam zaczęła się śmiać :)
 
Cartel del restaurante. Szyld restauracji.
 
Macetas. Doniczki.
 
Castillo Bil-Bil. Zamek Bil-Bil
 
El velero. Żaglówka.
 
W najbliższym czasie pojawi się krótka relacja z naszej przeprowadzki z Polski (a dokładniej z Lublina) do Hiszpanii (w okolice Malagi), mając do dyspozycji jedynie walizki i nasz samochód ;) Gwoli wyjaśnienia dodam, że walizki poleciały z nami samolotem. A wróciliśmy do Polski jedynie z plecakiem i pomysłem wypakowania samochodu do granic możliwości i udania się nim do Hiszpanii.
 
 
Zdjęcia i teksty są moją własnością i nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody./ The photos and texts are my propriety and I don’t allow to copy them without my permission.


2 komentarze :

  1. Jakie piękne fotografie i aura już taka bardzie letnia, nie to co w Polsce...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A dziękuję :) słońce piękne świeci ale i tu ostatnimi dniami zaatakowała zima, co bardzo daje się odczuć zwłaszcza nocą. A mieszkania tutaj niestety nie są wyposażone w centralne ogrzewanie ;)

      Usuń